Łazienka inaczej - 4 drewniane inspiracje! 1
łazienka nowoczesna,  aranżacja wnętrza,  architekt wnętrz,  blog wnętrzarski,  blog wnętrzarski dom,  inspiracje,  jak urządzić dom,  jak urządzić mieszkanie,  łazienka aranżacje,  mała łazienka,  na etapie planowania remontu.,  nadzór autorski projektanta wnętrz,  porady architekta wnętrz,  projektant wnętrz,  projektowanie wnętrz

Łazienka inaczej – 4 drewniane inspiracje!

Rzadko gdy myślisz „łazienka” widzisz drewno. A to błąd bo jeśli zostanie ono odpowiednio wkomponowane i wykorzystane z pomysłem potrafi nadać łazience oryginalności i charakteru.

Jak dbać o drewno w łazienkach?

Zanim kupisz drewno do łazienki sprawdź jego odporność na wilgoć i zagrzybienie. Takich informacji udzieli Ci na pewno obsługa w sklepie albo architekt, który może Cię wspierać na etapie tworzenia swojej łazienki marzeń. Z naszego doświadczenia drewna, które sprawdzają się w łazienkach to np. dąb.

Jak już zdecydujesz się na konkretny rodzaj drewna, warto dopłacić kilkanaście złotych i polakierować je. Dzięki temu, na dłużej zachowa swój niepowtarzalny wygląd. Oprócz tego kup preparaty do czyszczenia drewna, jest ich w sklepach całkiem sporo. Znajdziesz zarówno takie do czyszczenia powierzchni drewnianych, jak i takie które wspomagają konserwację.

Uratujemy Twoją łazienkę!

Łazienka bywa często przestrzenią niedocenianą, tymczasem z najnowszych badań wynika, że nasza łazienka jest miejscem gdzie spędzamy łącznie 1,5 roku z naszego życia. Ten czas powinniśmy spędzić w miejscu w którym czujemy się komfortowo. Często jednak nasza łazienka nie wygląda tak jakbyśmy tego chcieli. Często brakuje czasu na remont bądź środków, a nierzadko pomysłu jak urządzić łazienkę. Tu z pomocą przychodzi wspólny konkurs firm Hoff i Valent.

Pokaż nam swoją łazienkę i przekonaj nas, że to właśnie Tobie powinniśmy pomóc ją wyremontować. Opis, zdjęcie, film (forma dowolna) dotyczący Twojej łazienki umieść w poście na stronie wydarzenia. Konkurs trwa od godz. 12:00 17 VII 2015 do godz. 23:59 31.VIII.2015.

NAGRODY :

  • zniżki na materiały i akcesoria w salonach Hoff (nawet do 40%)
  • projekty i wizualizacje mieszkania
  • rabat na meble na wymiar (25%)

Szczegóły konkursu w Regulaminie Konkursu >> http://bit.ly/1Lmtq3m

naglowek

Łazienka. Kilka inspiracji!

Zobacz jak oryginalnie można wykorzystać drewno w łazience. Od razu zyskuje ona na oryginalności i z całą pewnością zostanie zapamiętana.

łazienka 1
https://www.pinterest.com/pin/70228075416408602/
łazienka 2
https://www.pinterest.com/pin/404268504023200032/
łazienka 3
https://www.pinterest.com/pin/340162578078449569/
łazienka 4
https://www.pinterest.com/pin/273664114831430936/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook