Magia ukryta w loftach

Loft czyli mieszkanie urządzone w dawnych fabrykach, pomieszczeniach poprzemysłowych lub też starych kamienicach zaaranżowanych w nowy sposób. Ten typ mieszkań charakteryzuje duża wysokość. Pozwala to na aranżacje piętra, które jest dowolnie umiejscowione. Najczęściej na antresoli znajduje się sypialnia, co pozwala zachować jej intymność miejsca. Są jednak różne pomysły. Zobacz kilka z nich.

Loft w dawnej fabryce

Urok loftów jest ukryty w antresolach i industrialnych wnętrzach. Są to mieszkania, wizualnie chłodne jednak pełne stylu, magii i klasy. Poniższy przykład to pomysł na to jak stworzyć przestrzeń do pracy. Biurko postawione na minimalistycznej przestrzeni sprawia, że z pewnością nikt więcej poza jedną osobą tam nie wejdzie, a więc i przeszkadzać nie będzie. Styl, klasa i pomysł czyli kwintesencja loftu.

1
Źródło: https://www.pinterest.com/pin/AQrHZ9U4h3_O2q7_4dDdGUn3oMA5SmYy0l0MEEM29nrKfa31UP1aAj0/

Kolejny przykład to mieszkanie z trzema poziomami. Pierwszy to strefa przeznaczona zarówno dla mieszkańców, jak i dla gości. Druga natomiast to sypialnia, czyli strefa ewidentnie prywatna. Trzeci poziom to dach, na którym można zaplanować rewelacyjne, romantyczne wieczory lub też imprezy w gronie przyjaciół.

2
Źródło: https://www.pinterest.com/pin/436638126350018087/

Ostatnie mieszkanie to przykład miejsca urządzonego dla młodej osoby, dla której ważna jest zarówno praca jak i rozrywka. Ciekawa aranżacja dolnej części bardziej otwartej na gości i górnej, która jest rodzajem otwartego pokoju do pracy i odpoczynku. Drewno, cegła i duże okna to cechy charakterystyczne takich mieszkań.

3
Źródło: https://www.pinterest.com/pin/88735055134731444/

Jeśli masz przed sobą remont lub zmianę aranżacji loftu, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Doradzą oni jak zagospodarować taką przestrzeń aby znalazło się tam wszystko co trzeba z równoczesną troską o zachowanie magii tego miejsca..

 

 

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Written by:

2 komentarze

 1. Stanisław
  12/15/2015
  Reply

  Ach te lofty. Marzenie, tylko gdzie znaleźć taką przestrzeń?

 2. SIM
  12/15/2015
  Reply

  Najbardziej w loftach podobają mi się te antresole. Chciałbym kiedyś zamieszkać w takiej przestrzeni, ale z tego co wiem to bardzo trudno znaleźć odpowiednią przestrzeń tego typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *