Przedpokój warty zachodu

Przedpokój to pierwsze miejsce, które poddawane jest opinii gości i pierwsze które powinno być tak urządzone, żebyś wchodząc do mieszkania od razu poczuł się jak w domu. Pomysłów na urządzenie jak zawsze jest wiele. Podajemy kilka, które powinny Cię zainspirować.

Nowocześnie i elegancko

Jeśli cenisz sobie prostotę i elegancję, te propozycje są dla Ciebie. Przedpokój może być po prostu zapowiedzą stylu mieszkania, pokazać jego klimat i estetykę. Może też być oprócz tego, że elegancki to funkcjonalny. Jeśli zabudujecie go szafami na pewno wykorzystacie tą przestrzeń efektywnie.

Rodzinnie i przytulnie

Rodzinne mieszkania charakteryzuje ciepło i wielość zakamarków. Możesz wykorzystać przedpokój do tego aby wbudować w niego mini pokój dla moli książkowych lub też rodzaj szatni, który pozwoli zachować porządek.

Hobbystycznie i praktycznie

Przedpokój jest też odpowiednim miejscem, aby zabudować go szafami z książkami, płytami DVD lub CD. Estetyczne ich ułożenie sprawi, że mieszkanie od razu będzie mieć swój klimat.


Jeśli udało nam się Cię zainspirować skontaktuj się z naszymi projektantami a na pewno wspólnie uda Wam się zaaranżować wnętrze w taki sposób, że będzie zarówno klimatyczne jak i funkcjonalne.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Written by:

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *