Schodami do nieba

Wydawać by się mogło, że w temacie schodów wszystko już zostało powiedziane. Mają one spełniać swoją najważniejszą funkcję i na tym temat powinien się skończyć. Jest jednak zupełnie na odwrót a doświadczony architekt będzie potrafił wykorzystać ich potencjał.

Aby udowodnić tą teorię niedowiarkom pokażemy kilka przykładów.

Wykorzystaj przestrzeń

Miejsce pod schodami okazuje się być genialnym do zaaranżowania szafki lub regału. Możesz tam umieścić rzeczy, które chcesz mieć zawsze pod ręką lub też stworzyć na przykład biblioteczkę.

Dodatkowy „pokój”

Ciekawym rozwiązaniem jest również stworzenie mini pokoju, który będzie właśnie pod schodami. To miejsce z pewnością spodoba się dzieciom ale i dorosłym lubiącym zaszyć się z książką.

Schody alternatywnie

A gdyby tak oprócz schodów zaprojektować również dziecięcą ich wersję? Zobacz jak genialnie wkomponować można zjeżdżalnie!

Schodami do nieba

I ostatnią już propozycją schodów, które chcemy Wam dziś pokazać są te „lekkie” i pełne klasy. Schody zawieszone, które dodają pomieszczeniu ekskluzywnego charakteru.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Written by:

One Comment

  1. Krzysiek
    1/19/2016
    Reply

    Dawniej pod schodami trzymalo się nie potrzebne rzeczy, wreszcie ktoś wpadł na genialny pomysł aby tą niewielką przestrzeń fajnie wykorzystać i zrobic z tego integralną cześć domu i nie tak banalną jak zazwyczaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *