Schodami do nieba 1
schody wewnętrzne inspiracje,  aranżacja przedpokoju,  aranżacja wnętrza,  architekt wnętrz,  blog wnętrzarski,  blog wnętrzarski dom,  inspiracje,  jak urządzić dom,  jak urządzić mieszkanie,  porady architekta wnętrz,  trendy,  urządzanie pod klucz,  wykończenia wnętrz domu,  wykończenie wnętrza

Schodami do nieba

Wydawać by się mogło, że w temacie schodów wszystko już zostało powiedziane. Mają one spełniać swoją najważniejszą funkcję i na tym temat powinien się skończyć. Jest jednak zupełnie na odwrót a doświadczony architekt będzie potrafił wykorzystać ich potencjał.

Aby udowodnić tą teorię niedowiarkom pokażemy kilka przykładów. Schodami do nieba.

Wykorzystaj przestrzeń

Miejsce pod schodami okazuje się być genialnym do zaaranżowania szafki lub regału. Możesz tam umieścić rzeczy, które chcesz mieć zawsze pod ręką lub też stworzyć na przykład biblioteczkę.

Schodami do nieba 2Contemporary Staircase by Melbourne Building Designers and Drafters Positive Footprints Pty Ltd Schodami do nieba 3Traditional Staircase by Chicago Interior Designers & Decorators Tom Stringer Design PartnersSchodami do nieba 4Contemporary Staircase by Sydney Home Builders Henarise Pty Ltd

Dodatkowy „pokój”

Ciekawym rozwiązaniem jest również stworzenie mini pokoju, który będzie właśnie pod schodami. To miejsce z pewnością spodoba się dzieciom ale i dorosłym lubiącym zaszyć się z książką.

 Schodami do nieba 5Farmhouse Staircase by Sherman Oaks Architects & Building Designers JWT Associates

Schody alternatywnie

A gdyby tak oprócz schodów zaprojektować również dziecięcą ich wersję? Zobacz jak genialnie wkomponować można zjeżdżalnie!

Schodami do nieba 6Contemporary Staircase by Sydney Architects & Building Designers Archology

Schodami do nieba

I ostatnią już propozycją schodów, które chcemy Wam dziś pokazać są te „lekkie” i pełne klasy. Schody zawieszone, które dodają pomieszczeniu ekskluzywnego charakteru.

Schodami do nieba 7Contemporary Staircase by South East Architects & Building Designers AR Design Studio LtdSchodami do nieba 8Contemporary Staircase by Yorkshire And The Humber Carpet & Flooring Heritage Doors and Floors LTD

2 komentarze

  • Krzysiek

    Dawniej pod schodami trzymalo się nie potrzebne rzeczy, wreszcie ktoś wpadł na genialny pomysł aby tą niewielką przestrzeń fajnie wykorzystać i zrobic z tego integralną cześć domu i nie tak banalną jak zazwyczaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook