Stare? Nie wyrzucaj!

Większość z nas lubi robić zakupy, zwłaszcza wtedy gdy do dyspozycji ma kartę bez limitów i morze możliwości. Co jednak zrobić gdy celem nie jest drogie a oryginalne? Sprawdź kilka pomysłów na to jak wykorzystać elementy, które na pierwszy rzut oka nie nadają się już do niczego.

stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_816226
http://stylowi.pl/13467352

Wykorzystaj sztućce

Wydawać by się mogło, że nieużywane sztućce nadają się już tylko do kosza. Warto jednak zastanowić się jak dać im drugie życia. Wbrew pozorom jest to łatwe – zrób z nich wieszaki. Stworzą oryginalny klimat, a Ty nie będziesz musiał rozstawać się z pamiątkami rodzinnymi.

 

 

 

stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_25018253
http://stylowi.pl/25018253

Bądź dzieckiem

Oryginalne pomysły przychodzą do głowy wtedy, gdy puścisz wodzę fantazji. Zapomnij na chwilę, że znasz przedmioty codziennego użytku. Poczuj się dzieckiem i wymyśl do czego służyć mogłaby na przykład ubijaczka do jajek. Pomyślałbyś, że doskonale nadaje się na lampion?

 

 

 

 

stylowi_pl_wnetrza_1025544
http://stylowi.pl/2174237

Sięgaj gdzie wzrok nie sięga

Są rzeczy, które z góry spisujesz na straty. W końcu do czego może przydać się europaleta albo drewniane pudełko po jabłkach? Ano znów zastosowań jest przynajmniej kilka. Jeśli tylko pozwolisz sobie na wyjście poza ramy, masz szanse stworzyć jedyny w swoim rodzaju mebel, którego pozazdroszczą Ci nie tylko koleżanki ale i styliści wnętrz.

 

 

 

Daj sobie pomóc

Warto puścić wodze fantazji i zamienić “wyrzucić” na “wymyślić”. Jednak jeśli brak Ci koncepcji a Twoje mieszkanie aż prosi się o oddech świeżości zwróć się z prośbą o poradę do specjalisty, który pomoże Ci nadać mieszkaniu odpowiedniego charakteru i nauczy Cię jak wykorzystać potencjał Twojego apartamentu.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Written by:

Skomentuj pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *