Usiądziesz z wrażenia…

Wracasz po ciężkim dniu z pracy i marzy Ci się kieliszek wina i w końcu trochę wygody? A może jesień za oknem dobija Cię melancholą i uśmiechasz się na samą myśl herbaty z miodem. W obu tych historiach do kompletu brakuje wygodnego fotela albo miejsca przy którym możesz usiąść z rodziną.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy: 

Ten stół to coś więcej niż tylko stół. To miejsce przy którym dzieci wysiedzą znacznie dłużej niż normalnie a rodzice znów poczują się dziećmi. Możliwość oderwania nóg od ziemi, każdemu dorosłemu z prwnością sprawi frajdę.

1
źródło: boredpanda.com

Kolory w jesienne, szare popołudnia do dobry generator energii. Warto więc zaopatrzyć się w fotel, któremu nie zabraknie barw. Dodatkowym jego plusem jest możliwość odbicia się od ziemi.

2
źródło: flickr.com

Mamy też propozycję, która sprawi że poczujesz się jak w niebie – powietrzne łóżko. Możliwość spania w powietrzu to z całą pewnością ciekawe przeżycie, a Ty możesz mieć je na co dzień 😉

3
źródło: buzzfeed.com

Jest i fotel dla wszystkich fanów książek, bowiem z takim zapasem pod ręką nigdy nie będziesz musiał wstawać po kolejny tytuł. Ten fotel jest genialny na długie, jesienne wieczory.

4
żródło: pinterest.com

 

 

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Written by:

One Comment

  1. SIM
    10/20/2015
    Reply

    Tekst uświadamia nam, że są liczne alternatywy wobec starego wysłużonego fotela. Szczególnie podobają mi się te propozycje powietrzne. Bravo autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *