Zadbaj o swoje miejsce! 1
porady architekta wnętrz,  aranżacja wnętrza,  architekt wnętrz,  architekt wnętrz studia,  blog wnętrzarski,  blog wnętrzarski dom,  czy warto wynająć architekta wnętrz,  inspiracje,  jak urządzić dom,  jak urządzić mieszkanie,  kompleksowe remonty,  projektant wnętrz,  projektowanie wnętrz,  trendy,  urządzanie pod klucz,  wykończenia wnętrz domu,  wykonczenie pod klucz z meblami,  wykończenie wnętrza

Zadbaj o swoje miejsce!

W ferworze urządzania mieszkania zdarza się nam zapomnieć o “naszym miejscu” do odpoczynku lub pracy. A własne biurko czy wręcz biuro to bardzo ważny element, o którym warto jednak pamiętać.

Przygotowaliśmy więc dla Was kilka inspiracji, które podpowiedzą jak, w nawet niewielkiej przestrzeni urządzić swoje miejsce do pracy.

Klasycznie

Home Office

Takie ułożenie choć nie najczęściej spotykane, jest zdecydowanie klasyczne. Biurko i dodatkowy blat z półkami to pomysł zarówno dla jednej jak i dwóch osób. Takie propozycje można projektować indywidualnie u stolarza lub też spokojnie znaleźć na polskim rynku np. w IKEA.

Minimalistycznie

Rénovation appartement 3 pièces 64m2

Jeśli ważniejsze jest dla Ciebie, aby mieć gdzie przechowywać ogrom książek czy potrzebnych materiałów naukowych. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, gdzie biurko jest tylko dodatkiem do półek z książkami. Powyższy pomysł pokazuje jak funkcjonalnie można zagospodarować jedną ścianę aby zmieścić na niej sporo książek i wygospodarować miejsce na biurko.

Komputerowo

Our designer

Gdy priorytetem jest miejsce na duży monitor, możesz pomyśleć o takim rozwiązaniu. To zaledwie jeden lub dwa metry kwadratowe przestrzeni a komfort z pracy przy swoim biurku ogromny. Na rynku można znaleźć rozwiązania zarówno z na stałe otwartym blatem, lub też takie z zamykanym.

Subtelnie

Dogwood Lane - Westport, CT

Bardzo minimalistyczne, eleganckie i funkcjonalne biurko! Pozwala traktować je zarówno jako miejsce do pracy, toaletkę albo stół przy większych imprezach. To z pewnością rozwiązanie dla osób, które do pracy nie potrzebują dużej ilości książek, dokumentów czy dodatkowego miejsca.

Zadbaj o swoje miejsce. Kreatywnie

Contemporary Home Office

Gdy Twoja praca wymaga od Ciebie kreatywności lub pilnowania kalendarza, warto pokusić się o ścianę, która pozwala na zapiski. Dodatkowo kilka półek, biurko, krzesło i kącik pracy gotowy. Niewiele trzeba, aby urządzić takie miejsce, a pozwala ono na spokojną pracę i zachowanie porządku w dokumentach i publikacjach.

Jak widzisz, czasem odrobina kreatywności i inspiracji wystarczy, aby stworzyć sobie swoje miejsce, które sprzyja pracy i koncentracji. Nie zawsze wymaga ogromnych budżetów czy przestrzeni. Liczą się tylko chęci!

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistami, którzy chętnie pomogą w urządzeniu Twojego miejsca do pracy i odpoczynku http://valent.pl/kontakt

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook